Maillog / Mail Developer (7.x-1.0-rc1) - en to kn translation catalogue (16 entries)

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: more
kn: ಮತ್ತಷ್ಟು

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: This action cannot be undone.
kn: ಈ ಕ್ರಿಯೆ ಶಾಶ್ವತ

en: Mail
kn: ಮೈಲ್

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: To
kn: ಗೆ

en: From
kn: ಯಿಂದ

en: Defaults
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟುಗಳು

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Reply-To
kn: ಇವರಿಗೆ ಉತ್ತರಿಸು
