Maillog / Mail Developer (7.x-1.0-rc1) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Body
mg: Votoatiny

en: delete
mg: fafao

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: Actions
mg: Asa

en: Header
mg: Lohan-pejy
