Maillog / Mail Developer (7.x-1.0-rc1) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: Body
ml: ഘടന

en: delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Subject
ml: വിഷയം

en: Actions
ml: പ്രവര്‍ത്തികള്‍

en: more
ml: കൂടുതൽ

en: view
ml: കാണുക

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: This action cannot be undone.
ml: ഈ പ്രവര്‍ത്തിയില്‍ നിന്നും തിരിച്ചു പോക്കില്ല.

en: Mail
ml: മെയിൽ
