Maillog / Mail Developer (7.x-1.0-rc1) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Body
os: Мидис

en: delete
os: схаф

en: Subject
os: Темæ

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: view
os: бакаст

en: Date
os: Датæ

en: Reset
os: Раздæрау

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.
