Maillog / Mail Developer (7.x-1.0-rc1) - en to pt translation catalogue (20 entries)

en: Body
pt: Corpo

en: delete
pt: apagar

en: Subject
pt: Assunto

en: Actions
pt: Ações

en: more
pt: mais

en: view
pt: ver

en: Date
pt: Data

en: Reset
pt: Redefinir

en: This action cannot be undone.
pt: Esta operação não pode ser desfeita.

en: Mail
pt: E-mail

en: Page
pt: Página

en: Header
pt: Cabeçalho

en: To
pt: Para

en: From
pt: De

en: Desc
pt: Decrescente

en: Defaults
pt: Padrões

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: Apply
pt: Aplicar

en: Delete link
pt: Apagar link

en: Asc
pt: Ascendente
