Maillog / Mail Developer (7.x-1.0-rc1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: delete
ta: நீக்குக

en: Subject
ta: பொருள்

en: more
ta: மேலும்

en: view
ta: நோக்குக

en: Date
ta: திகதி

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: This action cannot be undone.
ta: இந்தச் செயல் முடிக்கப்படாமல் இருக்க முடியாது.

en: Page
ta: பக்கம்
