Maillog / Mail Developer (7.x-1.0-rc1) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Body
ur: متن

en: delete
ur: حذف کریں

en: Subject
ur: موضوع

en: more
ur: مزید

en: view
ur: مشاہدہ کریں

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: Mail
ur: مراسلہ

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی
