Maillog / Mail Developer (7.x-1.0-rc1) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Body
jv: Isi

en: delete
jv: busak

en: Subject
jv: Subyek

en: Actions
jv: Aksi

en: more
jv: pepaké

en: view
jv: tampilan

en: Date
jv: Tanggal

en: Reset
jv: Baléknā

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Mail
jv: Surat

en: Page
jv: Kācā

en: To
jv: Marang

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Asc
jv: Urut Maju
