Maillog / Mail Developer (7.x-1.0-rc1) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Body
si: බඳ

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Subject
si: කාරණය

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: more
si: තවත්

en: Date
si: දිනය
