Maillog / Mail Developer (7.x-1.0-rc1) - en to uk translation catalogue (21 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: delete
uk: видалити

en: Subject
uk: Тема

en: Actions
uk: Дії

en: more
uk: ще

en: view
uk: переглянути

en: Date
uk: Дата

en: Reset
uk: Скинути

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Mail
uk: Пошта

en: Page
uk: Сторінка

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: To
uk: До

en: From
uk: Від

en: Desc
uk: Спад

en: Defaults
uk: Умовчання

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Apply
uk: Застосувати

en: Delete link
uk: Посилання на видалення

en: Reply-To
uk: Зворотна адреса

en: Asc
uk: Зрост
