Mailman Integration (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (13 entries)

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Remove
am: አስወግድ

en: Subscribe
am: ለደምበኝነት ይመዝገብ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Action
am: እርምጃ

en: Search
am: ፈልግ

en: Name
am: ስም

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Roles
am: ሚናዎች
