Mailman Integration (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Name
az: Ad

en: Back
az: Geri

en: Save
az: Saxla

en: Roles
az: Rollar

en: The changes have been saved.
az: Dəyişikliklər yadda saxlanıldı.
