Mailman Integration (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (20 entries)

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Subscribe
be: Падпісацца

en: Description
be: Апісанне

en: Action
be: Дзеянне

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Name
be: Імя

en: Back
be: Назад

en: Save
be: Захаваць

en: User Name
be: Імя Карыстальніка

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Are you sure you want to delete %title?
be: Вы насамрэч жадаеце выдаліць %title?

en: Roles
be: Ролі

en: The changes have been saved.
be: Змены былі захаваныя.

en: %title has been deleted.
be: Матэрыял %title выдалены.
