Mailman Integration (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (21 entries)

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: Subscribe
et: Liitu meie uudiskirjaga!

en: Description
et: Kirjeldus

en: Action
et: Tegevus

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Name
et: Nimi

en: Back
et: Tagasi

en: Save
et: Salvesta

en: User Name
et: Kasutaja nimi

en: Email
et: E-kiri

en: Are you sure you want to delete %title?
et: Kas soovid kindlasti kustutada %title?

en: Roles
et: Rollid

en: Add User
et: Lisa kasutaja

en: The changes have been saved.
et: Muutused on salvestatud.

en: %title has been deleted.
et: %title on kustutatud.
