Mailman Integration (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (21 entries)

en: delete
fa: حذف

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Cancel
fa: لغو

en: Remove
fa: حذف

en: Subscribe
fa: اشتراک

en: Description
fa: توضیحات

en: Action
fa: عملکرد

en: Search
fa: جستجو

en: Reset
fa: بازنشانی

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Name
fa: نام

en: Back
fa: بازگشت

en: Save
fa: ذخیره

en: User Name
fa: نام کاربر

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Are you sure you want to delete %title?
fa: آیا شما مطمئن هستید می‌خواهید %title را حذف کنید؟

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: The changes have been saved.
fa: تغییرات ذخیره شد.

en: %title has been deleted.
fa: %title حذف شد.

en: Name/Email
fa: نام/ایمیل
