Mailman Integration (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (18 entries)

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Remove
hr: Ukloni

en: Subscribe
hr: Prijavi se

en: Description
hr: Opis

en: Action
hr: Akcija

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Name
hr: Naziv

en: Back
hr: Natrag

en: Save
hr: Spremi

en: Email
hr: E-pošta

en: Are you sure you want to delete %title?
hr: Želite li zbilja ukloniti %title?

en: Roles
hr: Uloge

en: The changes have been saved.
hr: Promjene su spremljene.
