Mailman Integration (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (18 entries)

en: delete
hy: հեռացնել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Subscribe
hy: Բաժանորդագրվել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Action
hy: Գործողություն

en: Search
hy: Որոնել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Name
hy: Անուն

en: Back
hy: Հետ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Are you sure you want to delete %title?
hy: Դուք համոզված ե՞ք, որ ցանկանում եք ջնջել %title:

en: Roles
hy: Դերեր

en: The changes have been saved.
hy: Փոփոխությունները  պահպանվել են:
