Mailman Integration (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (17 entries)

en: delete
id: hapus

en: Delete
id: Hapus

en: Submit
id: Kirim

en: Cancel
id: Batal

en: Remove
id: Hapus

en: Subscribe
id: Berlangganan

en: Description
id: Deskripsi

en: Action
id: Tindakan

en: Search
id: Pencarian

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: Name
id: Nama

en: Back
id: Kembali

en: Save
id: Simpan

en: Are you sure you want to delete %title?
id: Anda yakin ingin menghapus %title?

en: Roles
id: Peran

en: The changes have been saved.
id: Perubahan sudah disimpan.

en: %title has been deleted.
id: %title telah dihapus.
