Mailman Integration (7.x-1.0) - en to lo translation catalogue (6 entries)

en: delete
lo: ລຶບ

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Search
lo: ຄົ້ນຫາ

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: Are you sure you want to delete %title?
lo: ທ່ານແນ່ໃຈແລ້ວບໍທີ່ຈະລຶບ %title?
