Mailman Integration (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (15 entries)

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Remove
mn: Устгах

en: Subscribe
mn: Бүртгүүлэх

en: Description
mn: Тайлбар

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: Email
mn: Имэйл

en: Are you sure you want to delete %title?
mn: Энэ %title-г устгахдаа итгэлтэй байна уу

en: Roles
mn: Үүргүүд
