Mailman Integration (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (20 entries)

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Cancel
ro: Anulare

en: Remove
ro: Elimină

en: Subscribe
ro: Abonare

en: Description
ro: Descriere

en: Action
ro: Acțiune

en: Search
ro: Căutare

en: Reset
ro: Resetează

en: This action cannot be undone.
ro: Această acțiune nu are cale de întoarcere.

en: Name
ro: Nume

en: Back
ro: Înapoi

en: Save
ro: Salvare

en: User Name
ro: Nume utilizator

en: Email
ro: email

en: Are you sure you want to delete %title?
ro: Sunteţi sigur că doriţi să ştergeţi %title?

en: Roles
ro: Roluri

en: The changes have been saved.
ro: Modificările au fost salvate.

en: %title has been deleted.
ro: %title a fost şte(a)rs(ă).
