Mailman Integration (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Subscribe
sk: Prihlásiť

en: Description
sk: Popis

en: Action
sk: Akcia

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Name
sk: Názov

en: Back
sk: Späť

en: Save
sk: Uložiť

en: User Name
sk: Meno používateľa

en: Email
sk: E-mail

en: Are you sure you want to delete %title?
sk: Naozaj chcete odstrániť %title?

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: The changes have been saved.
sk: Zmeny boli uložené.

en: %title has been deleted.
sk: Uzol %title bol odstránený.
