Mailman Integration (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (16 entries)

en: delete
sq: fshij

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Cancel
sq: Anulo

en: Remove
sq: Hiq

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Action
sq: Veprimi

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj

en: Are you sure you want to delete %title?
sq: Jeni i sigurt që dëshironi të eleminoni %title?

en: Roles
sq: Rolet

en: The changes have been saved.
sq: Ndryshimet u ruajtën.

en: %title has been deleted.
sq: %title u eleminua.
