Mailman Integration (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (15 entries)

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Cancel
sr: Поништи

en: Remove
sr: Уклони

en: Subscribe
sr: Претплатите се.

en: Description
sr: Опис

en: Action
sr: Акција

en: Search
sr: Претрага

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Name
sr: Име

en: Save
sr: Сачувај

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Roles
sr: Улоге

en: The changes have been saved.
sr: Измене су сачуване.
