Mailman Integration (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (22 entries)

en: delete
tr: sil

en: Delete
tr: Sil

en: Submit
tr: Gönder

en: Cancel
tr: İptal

en: Remove
tr: Kaldır

en: Subscribe
tr: Abone ol

en: Description
tr: Açıklama

en: Action
tr: Eylem

en: Search
tr: Ara

en: Reset
tr: Sıfırla

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Name
tr: İsim

en: Back
tr: Geri

en: Save
tr: Kaydet

en: User Name
tr: Kullanıcı Adı

en: Email
tr: E-posta

en: Are you sure you want to delete %title?
tr: %title düğümünü silmek istediğinizden emin misiniz?

en: Roles
tr: Roller

en: Add User
tr: Kullanıcı Ekle

en: The changes have been saved.
tr: Değişiklikler kaydedildi.

en: Delete Selected
tr: Seçilenleri Sil

en: %title has been deleted.
tr: %title silindi.
