Mailman Integration (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (29 entries)

en: delete
uk: видалити

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Remove
uk: Вилучити

en: Subscribe
uk: Підписатися

en: Description
uk: Опис

en: Action
uk: Дія

en: Search
uk: Пошук

en: Reset
uk: Скинути

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Back
uk: Назад

en: Save
uk: Зберегти

en: User Name
uk: Ім'я користувача

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Are you sure you want to delete %title?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %title?

en: Roles
uk: Ролі

en: Add User
uk: Додати користувача

en: The changes have been saved.
uk: Зміни були успішно збережені.

en: Mailing Lists
uk: Списки розсилок

en: Delete Selected
uk: Вилучити вибрані

en: %title has been deleted.
uk: %title було успішно видалено.

en: List ID
uk: Номер списку

en: List Type
uk: Тип списку

en: No users found
uk: Не знайдено жодного користувача

en: Name/Email
uk: Ім'я/ел. пошта

en: Search Users
uk: Пошук користувачів

en: Subscribers email
uk: Електронна адреса читачів
