Mailman Integration (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (20 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Remove
ar: حذف

en: Subscribe
ar: اشتراك

en: Description
ar: الوصف

en: Action
ar: إجراء

en: Search
ar: بحث

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Name
ar: الاسم

en: Back
ar: رجوع

en: Save
ar: حفظ

en: User Name
ar: اسم المستخدم

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Are you sure you want to delete %title?
ar: هل أنت متأكد أنك راغب في حذف %title؟

en: Roles
ar: الأدوار

en: The changes have been saved.
ar: تم حفظ التغييرات.

en: %title has been deleted.
ar: تم حذف %title.
