Mailman Integration (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Description
ast: Descripción

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Name
ast: Nome

en: Save
ast: Guardar

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Are you sure you want to delete %title?
ast: ¿De xuru que quies desaniciar %title?

en: The changes have been saved.
ast: Guardáronse los cambeos.
