Mailman Integration (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (19 entries)

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Cancel
bg: Отмени

en: Remove
bg: Премахни

en: Subscribe
bg: Абонирай се

en: Description
bg: Описание

en: Action
bg: Действие

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Name
bg: Име

en: Back
bg: Назад

en: Save
bg: Запази

en: Email
bg: Е-поща

en: Are you sure you want to delete %title?
bg: Сигурни ли сте, че искате да изтриете %title?

en: Roles
bg: Роли

en: The changes have been saved.
bg: Промените бяха записани.

en: %title has been deleted.
bg: %title? е изтрит.
