Mailman Integration (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Remove
bn: অপসারণ

en: Description
bn: বিবরণ

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: This action cannot be undone.
bn: এই কাজটি বাতিল করা যাবে না।

en: Name
bn: নাম

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Email
bn: ইমেইল

en: Roles
bn: ভূমিকা
