Mailman Integration (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (20 entries)

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Remove
ca: Elimina

en: Subscribe
ca: Subscriure's

en: Description
ca: Descripció

en: Action
ca: Acció

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Name
ca: Nom

en: Back
ca: Enrere

en: Save
ca: Desa

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Are you sure you want to delete %title?
ca: Esteu segur de voler suprimir %title?

en: Roles
ca: Rols

en: The changes have been saved.
ca: S'han desat els canvis.

en: Delete Selected
ca: Elimina la selecció

en: %title has been deleted.
ca: %title ha estat esborrat.
