Mailman Integration (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (19 entries)

en: delete
cs: smazat

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Remove
cs: Odstranit

en: Subscribe
cs: Přihlásit

en: Description
cs: Popis

en: Action
cs: Akce

en: Search
cs: Hledat

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Name
cs: Jméno

en: Back
cs: Zpět

en: Save
cs: Uložit

en: User Name
cs: Uživatelské jméno

en: Email
cs: E-mail

en: Are you sure you want to delete %title?
cs: Určitě odstranit %title?

en: Roles
cs: Role

en: The changes have been saved.
cs: Změny byly uloženy.

en: %title has been deleted.
cs: Uzel %title byl smazán.
