Mailman Integration (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (22 entries)

en: delete
da: slet

en: Delete
da: Slet

en: Submit
da: Indsend

en: Cancel
da: Annullér

en: Remove
da: Fjern

en: Subscribe
da: Abonnér

en: Description
da: Beskrivelse

en: Action
da: Handling

en: Search
da: Søg

en: Reset
da: Gendan

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Name
da: Navn

en: Back
da: Tilbage

en: Save
da: Gem

en: Email
da: E-mail

en: Are you sure you want to delete %title?
da: Ønsker du at slette %title?

en: Roles
da: Roller

en: Add User
da: Tilføj bruger

en: The changes have been saved.
da: Ændringerne er blevet gemt.

en: Delete Selected
da: Slet valgte

en: %title has been deleted.
da: %title slettet.

en: List Description
da: Beskrivelse af liste
