Mailman Integration (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (20 entries)

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Subscribe
el: Εγγραφή

en: Description
el: Περιγραφή

en: Action
el: Ενέργεια

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Name
el: Όνομα

en: Back
el: Πίσω

en: Save
el: Αποθήκευση

en: User Name
el: Όνομα Χρήστη

en: Are you sure you want to delete %title?
el: Θέλετε σίγουρα να διαγράψετε το %title;

en: Roles
el: Ρόλοι

en: The changes have been saved.
el: Οι αλλαγές αποθηκεύτηκαν.

en: Delete Selected
el: Διαγραφή επιλεγμένων

en: %title has been deleted.
el: Το %title διαγράφηκε.
