Mailman Integration (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (17 entries)

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Remove
eo: Forigu

en: Description
eo: Priskribo

en: Action
eo: Ago

en: Search
eo: Serĉu

en: Reset
eo: Restarigu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Name
eo: Nomo

en: Save
eo: Konservu

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Are you sure you want to delete %title?
eo: Ĉu vi certas, ke vi volas forigi %title?

en: Roles
eo: Roloj

en: The changes have been saved.
eo: Ŝanĝoj konserviĝis.

en: %title has been deleted.
eo: %title estas forigita.
