Mailman Integration (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (19 entries)

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Subscribe
eu: Harpidetu

en: Description
eu: Azalpena

en: Action
eu: Ekintza

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Name
eu: Izena

en: Back
eu: Itzuli

en: Save
eu: Gorde

en: Email
eu: Eposta

en: Are you sure you want to delete %title?
eu: %title ezabatzera zoaz. Ziur al zaude?

en: Roles
eu: Zereginak

en: The changes have been saved.
eu: Aldaketak gorde dira.

en: %title has been deleted.
eu: %title ezabatu da.
