Mailman Integration (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (21 entries)

en: delete
fi: poista

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Remove
fi: Poista

en: Subscribe
fi: Tilaa

en: Description
fi: Kuvaus

en: Action
fi: Toiminto

en: Search
fi: Etsi

en: Reset
fi: Palauta

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Name
fi: Nimi

en: Back
fi: Takaisin

en: Save
fi: Tallenna

en: User Name
fi: Käyttäjänimi

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Are you sure you want to delete %title?
fi: Haluatko varmasti poistaa %title?

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Add User
fi: Lisää käyttäjä

en: The changes have been saved.
fi: Muutokset on tallennettu.

en: %title has been deleted.
fi: %title on poistettu.
