Mailman Integration (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (21 entries)

en: delete
fr: supprimer

en: Delete
fr: Supprimer

en: Submit
fr: Soumettre

en: Cancel
fr: Annuler

en: Remove
fr: Retirer

en: Subscribe
fr: S'abonner

en: Search
fr: Rechercher

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: This action cannot be undone.
fr: Cette action est irréversible.

en: Name
fr: Nom

en: Back
fr: Précédent

en: Save
fr: Enregistrer

en: User Name
fr: Nom d'utilisateur

en: Email
fr: Courriel

en: Are you sure you want to delete %title?
fr: Êtes-vous sûr(e) de vouloir supprimer %title ?

en: Roles
fr: Rôles

en: Add User
fr: Ajouter un Utilisateur

en: The changes have been saved.
fr: Les changements ont été enregistrés.

en: Delete Selected
fr: Supprimer la sélection

en: %title has been deleted.
fr: %title a été supprimé.

en: List Type
fr: Type de liste
