Mailman Integration (7.x-1.0) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Remove
ga: Bain

en: Search
ga: Cuardaigh

en: Email
ga: Seoladh R-phost
