Mailman Integration (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (20 entries)

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Quitar

en: Subscribe
gl: Suscribirse

en: Description
gl: Descrición

en: Action
gl: Acción

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Name
gl: Nome

en: Back
gl: Voltar

en: Save
gl: Gardar

en: User Name
gl: Nome de usuario

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Are you sure you want to delete %title?
gl: Está seguro de querer eliminar %title?

en: Add User
gl: Engadir Usuario/a

en: The changes have been saved.
gl: Gardáronse os cambios.

en: %title has been deleted.
gl: Borrouse %title.
