Mailman Integration (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (19 entries)

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Cancel
he: ביטול

en: Remove
he: הסרה

en: Subscribe
he: הרשמה

en: Description
he: תיאור

en: Action
he: פעולה

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Name
he: שם

en: Back
he: אחורה

en: Save
he: שמירה

en: Email
he: דוא"ל

en: Are you sure you want to delete %title?
he: האמנם ברצונך למחוק את '%title'?

en: Roles
he: תפקידים

en: The changes have been saved.
he: השינויים נשמרו.

en: Name/Email
he: שם/דוא"ל
