Mailman Integration (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (18 entries)

en: delete
is: eyða

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: Cancel
is: Hætta við

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Subscribe
is: Gerast áskrifandi

en: Description
is: Lýsing

en: Action
is: Aðgerð

en: Search
is: Leit

en: Reset
is: Endursetja

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Name
is: Nafn

en: Back
is: Til baka

en: Save
is: Vista

en: Email
is: Netfang

en: Are you sure you want to delete %title?
is: Ertu viss um að þú viljir eyða %title?

en: Roles
is: Hlutverk

en: The changes have been saved.
is: Breytingarnar hafa verið vistaðar.
