Mailman Integration (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (22 entries)

en: delete
it: elimina

en: Delete
it: Elimina

en: Submit
it: Invia

en: Cancel
it: Annulla

en: Remove
it: Elimina

en: Subscribe
it: Registrati

en: Description
it: Descrizione

en: Action
it: Azione

en: Search
it: Cerca

en: Reset
it: Ripristina

en: This action cannot be undone.
it: L'operazione non è reversibile.

en: Name
it: Nome

en: Back
it: Indietro

en: Save
it: Salva

en: Email
it: E-mail

en: Are you sure you want to delete %title?
it: Si vuole davvero eliminare %title?

en: Roles
it: Ruoli

en: Add User
it: Aggiungi Utente

en: The changes have been saved.
it: Le modifiche sono state salvate.

en: Delete Selected
it: Elimina i selezionati

en: %title has been deleted.
it: %title è stato eliminato.

en: List Description
it: Descrizione lista
