Mailman Integration (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (21 entries)

en: delete
ja: 削除

en: Delete
ja: 削除

en: Submit
ja: 送信

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Remove
ja: 削除

en: Subscribe
ja: 配信登録

en: Description
ja: 説明

en: Action
ja: アクション

en: Search
ja: 検索

en: Reset
ja: リセット

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Name
ja: 名前

en: Back
ja: 戻る

en: Save
ja: 保存

en: User Name
ja: ユーザー名

en: Email
ja: メール

en: Are you sure you want to delete %title?
ja: 本当に、%title を削除してもよろしいですか？

en: Roles
ja: 役割

en: The changes have been saved.
ja: 変更内容が保存されました。

en: Delete Selected
ja: 選択したものを削除

en: %title has been deleted.
ja: %title は削除されました。
