Mailman Integration (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (13 entries)

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Subscribe
ka: გამოწერა

en: Description
ka: აღწერა

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Search
ka: ძიება

en: Name
ka: სახელი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Are you sure you want to delete %title?
ka: დარწმუნებული ხართ, რომ გსურთ %title-ის წაშლა?

en: Roles
ka: როლები
