Mailman Integration (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (17 entries)

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Subscribe
ku: بەشداربوون

en: Description
ku: دەربارە

en: Action
ku: کردار

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Name
ku: ناو

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Email
ku: ئیمێل

en: Are you sure you want to delete %title?
ku: ئایا دڵنیایت له‌ سڕینەوەی %title‌؟

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: The changes have been saved.
ku: گۆڕانکارییەکان هەڵگیران.
