Mailman Integration (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Subscribe
lt: Prenumeruoti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Action
lt: Veiksmas

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Back
lt: Atgal

en: Save
lt: Saugoti

en: Email
lt: El. paštas

en: Are you sure you want to delete %title?
lt: Ar tikrai nori pašalinti %title?

en: Roles
lt: Rolės

en: The changes have been saved.
lt: Pakeitimai išsaugoti.

en: %title has been deleted.
lt: %title papašalintas.

en: List ID
lt: Sąrašo ID
