Mailman Integration (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (21 entries)

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Subscribe
lv: Pierakstīties

en: Description
lv: Apraksts

en: Action
lv: Darbība

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Name
lv: Nosaukums

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Save
lv: Saglabāt

en: User Name
lv: Lietotāja vārds

en: Email
lv: E-pasts

en: Are you sure you want to delete %title?
lv: Vai tiešām dzēst %title?

en: Roles
lv: Lomas

en: Add User
lv: Pievienot Lietotāju

en: The changes have been saved.
lv: Izmaiņas saglabātas.

en: %title has been deleted.
lv: Ieraksts '%title' izdzēsts.
