Mailman Integration (7.x-1.0) - en to no translation catalogue (21 entries)

en: delete
no: slett

en: Delete
no: Slett

en: Submit
no: Send

en: Cancel
no: Avbryt

en: Remove
no: Fjern

en: Subscribe
no: Abonner

en: Description
no: Beskrivelse

en: Action
no: Handling

en: Search
no: Søk

en: Reset
no: Nullstill

en: This action cannot be undone.
no: Denne handlinga kan ikke gjøres om.

en: Name
no: Navn

en: Back
no: Tilbake

en: Save
no: Lagre

en: Email
no: E-post

en: Are you sure you want to delete %title?
no: Er du sikker på at du vil slette %title?

en: Roles
no: Roller

en: Add User
no: Legg til bruker

en: The changes have been saved.
no: Endringene har blitt lagret.

en: %title has been deleted.
no: %title har blitt slettet

en: Search Users
no: Søk brukere
