Mailman Integration (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (15 entries)

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Action
ne: कारवाही

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Name
ne: नाम

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Email
ne: ईमेल

en: Are you sure you want to delete %title?
ne: के तपाई साचिकै %title हटाउन चाहनुहुन्छ?

en: Roles
ne: भूमिका
